Vila Volcano Sea View Rychlá komunikace +420 737 284 409


Cena od 6000,- za noc / vila

5 hostů

2 ložnice

2 koupelny


Kuchyň
Internet
TV
Klimatizace
Bezdrátový internet
Rodiny s dětmi vítány
Bazén
24hodin check-in
Fén

Soukromá 2 ložnicová vila s nádherným výhledem na moře. Nachází se na krásném ostrově Nusa Lembongan, kam vás doveze speed boat za 20 minut. Pěšky pláž, restaurace i bary. Soukromý bazén s výhledem na surf a vulkán Mount Agung. Nejlepší umístění na ostrově.
Nezávazně rezervovat vilu
chevron-right chevron-left

Více informací


Více informací


Soukromá 2 ložnicová vila s nádherným výhledem na moře. Nachází se na krásném ostrově Nusa Lembongan, kam vás doveze speed boat za 20 minut. Pěšky pláž, restaurace i bary. Soukromý bazén s výhledem na surf a vulkán Mount Agung. Nejlepší umístění na ostrově.

Ve vile jsou 2 ložnice, 2 koupelny. Jedna ložnice má double bed a druhá 2 single bed, které se dají přisunout k sobě. Vyspí se tu i 4 osoby + dítě na přistýlce. Ve vile je volná pitná voda, wifi, klimatizace, větrák, trezor, mini bar.

Cena vily zahrnuje: přivítání personálem v anglickém jazyce, náš online český servis, kdy vám radíme kam na pláže za odlivu, přílivu a předáváme cenné informace o okolí, které vám ušetří čas i peníze. WIFI, každodenní úklid (kromě neděle), na místě už se o vás postará management z vily, který vám zařídí i zapůjčení skůtru a výlety po okolí

Jak se dostat na ostrov: transferem z letiště do Sanur přístavu, lodě na ostrov vyjíždí několikrát denně, taxikem z letiště to je cca 25 min cesta a poté si koupíte lodní lístek na místě, všude jsou cedule, je to velmi přehledné a jednoduché, jezdí tam asi 10 společností každou hodinu, na ostrově už na vás bude čekat management z vilky