Vila Veronique Rychlá komunikace +420 737 284 409


Cena od 3200,- za noc / vila

6 hostů

3 ložnice

3 koupelny


Kuchyň
TV
Klimatizace
Parkování na pozemku v ceně
Bezdrátový internet
Rodiny s dětmi vítány
Vhodné pro společenské akce
Kouření povoleno
Bazén
24hodin check-in

Vila se nachází na nejhezčí části Bali, tzv.Bukit, jižní cíp. Nachází se 10 minut od pláže Dreamland, Pandawa, i nejznámnější Melasti pláž s pískem a lagunami na koupání. Je to pár minut dojezdem do chrámu Uluwatu i na golfové hřiště a surfové spoty. V okolí je stále pár pláží, kde budete skoro sami.
Nezávazně rezervovat vilu
chevron-right chevron-left

Více informací


Více informací


Nově zrekonstruovaná vila, se nachází na jižní části (Bukit). Plně vybavená kuchyně, 3 ložnice s klimatizací, každá s vlastní venkovní koupelnou. Wifi, perfektně vybavená kuchyň včetně trouby. Nejklidnější lokalita na Bukitu. Nejbližší pláž Melasti je pouhých 10 minut, v dosahu i pěšky je supermarket, kavárna i místní trhy s ovocem.

Vila se nachází na nejhezčí části Bali, tzv.Bukit, jižní cíp. Nachází se 10 minut od pláže Dreamland, Pandawa, i nejznámnější Melasti pláž s pískem a lagunami na koupání. Je to pár minut dojezdem do chrámu Uluwatu i na golfové hřiště a surfové spoty. V okolí je stále pár pláží, kde budete skoro sami.

Cena vily zahrnuje: přivítání českým delegátem, náš servis online po celou dobu vašeho pobytu, kdy vám radíme kam na pláže za odlivu, přílivu, kde zakoupit jaké potraviny, kam na dobré jídlo, kam na surfové lekce, na výlety po Bali…, každodenní úklid (kromě neděle), čištění bazénu, parkování na pozemku

Za poplatek: český delegát po celou dobu vašeho pobytu, zařídíme výlety po okolí Bali, automobil, skůtr, výbavu pro miminka (postýlka, sedačka do auta…), letenky po indonéských ostrovech, prodloužíme víza, naplánujeme celodenní výlety do chrámů s česky mluvícím Balijcem, na Gili Island či Nusa Lembongan, výlety lodí,  doporučíme restaurace, bary a kluby, nákupní centra, gurmánské výlety, soukromé lekce jógy či surfové lekce s lokálními surfaři