Vila Tayo Rychlá komunikace +420 737 284 409


Cena od 3000,- za noc / vila

4 hosté

2 ložnice

2 koupelny


Kuchyň
Internet
TV
Klimatizace
Parkování na pozemku v ceně
Bezdrátový internet
Rodiny s dětmi vítány
Kouření povoleno
Bazén
24hodin check-in

Vila se nachází pár minut na motorce od pláže Balangan, je velmi rafinovaně skrytá od zvuků motorek a rušných ulic, v klidné zelené čtvrti ve vilovém komplexu. Má 2 klimatizované ložnice, velkou zahradu a bazén.
Nezávazně rezervovat vilu
chevron-right chevron-left

Více informací


Lokalita


Více informací


Tayo vila je v krásné klidné části, pár minut od pláže Balangan ve vilovém komplexu pěti stejných vil. Nabízí velmi klidný pobyt v soukromí a zároveň velmi blízko na pláže, do supermarketu, spa, na golfové hřiště, do chrámu Uluwatu a další noční vyžití. Má 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou a plně vybavenou kuchyň na vaření.

Cena vily zahrnuje: naše online služby a rada 24 hodin denně, kdy vám radíme kam na pláž, kam na jídlo, odlivy, přílivy, WIFI, TV, každodenní úklid (kromě neděle), čištění bazénu, parkování na pozemku, transport z letiště

Za poplatek: českého delegáta, zařídíme půjčení automobilu, motorky, zařídíme výlety po okolí Bali, letenky po indonéských ostrovech, prodloužíme víza, naplánujeme celodenní výlety do chrámů, na Gili Island či Nusa Lembongan, výlety lodí,  zařídíme hotely po celém Bali v případě dvoudenního výletu, doporučíme restaurace, bary a kluby, nákupní centra, gurmánské výlety, soukromé lekce jógy či surfové lekce s lokálním surfařem…..