Vila Serenada Rychlá komunikace +420 737 284 409


Cena od 4500,- za noc / vila

4 hosté

2 ložnice

2 koupelny


Kuchyň
Internet
Klimatizace
Bezdrátový internet
Rodiny s dětmi vítány
Bazén
24hodin check-in

Krásná nová vila Serenade, má 2 ložnice a nachází se pěšky 10 minut od pláže Bingin. Super restaurace i jóga centra přímo u vilky, stejně tak jako fantastická kavárna a restaurace. Velmi žádaná lokalita našich klientů.
Nezávazně rezervovat vilu
chevron-right chevron-left

Více informací


Více informací


Krásná nová vila Serenade, má 2 ložnice a nachází se pěšky 10 minut od pláže.Super restaurace i jóga centra přímo u vilky, stejně tak jako fantastická kavárna a restaurace. Velmi žádaná lokalita našich klientů.

Ložnice a koupelny se nacházejí v 1.patře a otevírají se na balkon s krásným výhledem na tropickou zahradu a bazén. Obývací prostor je v přízemí na zahradě, otevřený venku a s kuchyní, barem s vysokými stoličkami, obývací částí a jídelním koutem. Vila má 2 koupelny, každý pokoj je s klimatizací. Postele mají moskytiéru.

Lokalita patří mezi nejvyhledávanější místa našich klientů. Bydlím zde již 2 roky a proto se snažím klientům přinést jen tu nejlepší část na bydlení. Mou prioritou je klid, dobrá dostupnost na pláže, pěšky dochozí restaurace, kavárna i třeba jóga nebo masáže. Pláž je odsud 10 minut pěšky. Je tu sice pár schodů dolů na pláž, která má při odlivu kamenný vstup, ale dá se dojet na další pláže skůtrem, kde je písek. Toto místo budete milovat.

Cena vily zahrnuje: přivítání českým delegátem ve vile, klimatizaci ve všech pokojích, moskytiéry, horká i studená voda v koupelnách, sprcha, ručníky, bazén, bazénové ručníky, pokojový trezor, WIFI, ventilátor na stropech, nekuřácké pokoje, televizi, mikrovlnku, vybavenou kuchyň, naši pomoc po celou dobu vaší dovolené, kdy vám každý den radím kam na pláž, objednám masáže do vily a ušetřím vám čas i peníze

Za poplatek: odvoz z letiště, zařídíme výlety po okolí Bali, zařídíme letenky po indonéských ostrovech, prodloužíme víza, naplánujeme celodenní výlety do chrámů, na Gili Island či Nusa Lembongan, výlety lodí,  zařídíme hotely po celém Bali v případě dvoudenního výletu, doporučíme restaurace, bary a kluby, nákupní centra, gurmánské výlety, soukromé lekce jógy či surfové lekce s lokálem