Vila North Bali Rychlá komunikace +420 737 284 409


Cena od 5500,- za noc / vila

10 hostů

7 ložnic

6 koupelen


Kuchyň
Klimatizace
Parkování na pozemku v ceně
Snídaně
Rodiny s dětmi vítány
Vhodné pro společenské akce
Bazén
Fén

Nádherná vila na samotě Bali, s vlastním přístupem na pláž, bazénem a personálem. Vila je přímo na severu v okolí sopek, vodopádů a krásné přírody. Tato vila je unikát v naší nabídce, díky tomu, že se nacházíte opravdu v místní části, kde bydlí pouze Balijci. Získáte tedy úžasnou zkušenost s pravým Bali bez davu turistů, setkáte se s místními, jejich řemeslnou prací i s tím, jak žijí.
Nezávazně rezervovat vilu
chevron-right chevron-left

Více informací


Více informací


Nádherná vila na samotě Bali, s vlastním přístupem na pláž, bazénem. Vila je přímo na severu v okolí sopek, vodopádů a krásné přírody. Tato vila je unikát v naší nabídce, díky tomu, že se nacházíte opravdu v místní části, kde bydlí pouze Balijci. Získáte tedy úžasnou zkušenost s pravým Bali bez davu turistů, setkáte se s místními, jejich řemeslnou prací i s tím, jak žijí. Pokud hledáte místo, kde budete jen relaxovat, pak je tato vila právě pro Vás. Nachází se 2 hodiny od letiště v Denpasaru. Zařídíme Vám dopravu, výlety, sim karty s internetem a vše ostatní.

Vila má 7 ložnic, 6 koupelen a ubytuje až 12 lidí. Má 580 m2 a je postavená na rozloze 3500 M2 s 50 metrů u pláže. Vše zařízeno starožitnostmi z Jávy, velmi dobré místo pro odpočinek a dobré místo k úniku z hektického života.

U bazénu je prostor na relax, lehátka, venkovní sprcha, houpací síť, kulečníkový stůl. Všechny pokoje mají klimatizaci.

V blízkosti tohoto kouzelného místa najdete krásné výhledy na sopky, rýžové terasy, vodopády a nachází se 40 minut od Tulambenu a Amedu, kde je nádherné šnorchlování a potápění.

V ceně je zahrnutý servis po celou dobu vaší dovolené, kdy vás ve vile přivítá místní delegát, velmi podrobně vám přes whatsapp denně sdělujeme a radíme informace o okolí, plážích, zajistíme řidiče i česky mluvícího balijce na výlety, po okolí, skůtry, automobil, zařídíme i přesun na jih do našich jiných vilek……tyto informace ušetřili všem našim klientům čas na dovolené i hodně peněz. Naše zkušenosti a informace jsou díky našim 12 letým zkušenostem na Bali velmi podstatné při výběru vily u nás. Staráme se o Vás celou dovolenou tak, že nemusíte řešit nic jiného, než vzít si plavky na pláž.