Vila Kešu Rychlá komunikace +420 737 284 409


Cena od 8500,- za noc / vila

8 hostů

4 ložnice

3 koupelny


Kuchyň
Internet
TV
Klimatizace
Parkování na pozemku v ceně
Bezdrátový internet
Domácí mazlíčci povoleni
Rodiny s dětmi vítány
Bazén
24hodin check-in
Fén

Vila Kešu je dvoupodlažní vila v absolutně nejúžasnější lokalitě co jih Bali nabízí. V okolí je jen louka, na které jsou nádherné západy a máte před domem schody na doslova privátní pláž. Hned za domem jsou restaurace s vyhlášeným jídlem i kavárny.
Nezávazně rezervovat vilu
chevron-right chevron-left

Více informací


Lokalita


Více informací


Vila má 4 ložnice. Tři ložnice jsou ve 2.patře a je z nich nádherný výhled na zeleň a moře. Terasa se táhne podél všech pokojů a vidíte z ní i na bazén a vaši privátní zahradu. Nejsou tu žádní sousedé, jen vaše vila a louka před vámi. Ostatní vily jsou přímo za vašemi zády. Velmi světlá vila, zařízena s citem pro balijsou architekturu. Ve spodní části je velký obývací pokoj ze kterého koukáte přímo na bazén a zahradu. Nikdo vám sem nevidí, máte naprosté soukromí.

První patro nabízí 3 dvoupokojové ložnice a 2 koupelny. V dolním patře je dvouložnicový pokoj s vlastní koupelnou. Dále nádherná velká kuchyň a venkovní sezení. Jsou zde i lehátka a gazebo na odpočinek, případně spánek přes den a klidně i v noci.

Cena vily zahrnuje: přivítání delegátem ve vile, 24 hodinový online servis, kdy vám radíme kam na pláže za odlivu, přílivu a předáváme cenné informace, které vám ušetří čas i peníze. WIFI, každodenní úklid (kromě neděle), čištění bazénu, parkování na pozemku

Za poplatek: transfer z letiště, zajistíme automobil, motorku, zařídíme výlety po okolí Bali, výbavu pro miminka (postýlka, sedačka do auta…), letenky po indonéských ostrovech, naplánujeme celodenní výlety do chrámů, na Gili Island či Nusa Lembonga, výlety lodí, zařídíme hotely po celém Bali v případě dvoudenního výletu, doporučíme restaurace, bary a kluby, nákupní centra, gurmánské výlety, soukromé lekce jógy či surfové lekce s lokálem