Apartmán Boho Sea View Rychlá komunikace +420 737 284 409


Cena od 4500,- za noc / vila

2 hosté

1 ložnice

1 koupelna


Internet
Klimatizace
Bezdrátový internet
Rodiny s dětmi vítány
Vrátný
24hodin check-in

Nádherné pokoje v novém hotýlku přímo na jihu Bali, pěšky po pláži za odlivu na ty nejznámější spoty na surf i pláže. Kouzelné místo, nádherný dekor a interiér. Snídaně. Prostě dovolená jak má být.
Nezávazně rezervovat vilu
chevron-right chevron-left

Více informací


Více informací


Nádherné pokoje v novém hotýlku přímo na jihu Bali, pěšky po pláži za odlivu na ty nejznámější spoty na surf i pláže. Kouzelné místo, nádherný dekor a interiér. Snídaně. Prostě dovolená jak má být.

K hotelu se dostanete pouze pěšky po schodech, je zde 8 stejných pokojů s klimatizací, teplou vodou. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a výhled na moře. Ubytování se doporučuje pouze pro fit lidi, je to více schodů dolů a poté vždy nahoru:)

Pokoj se nachází v nejvyšším patře a má manželskou postel velikosti Queen. Vlastní koupelna má sprchu s teplou vodou, umyvadlo a toaletu. Otevřete velké skleněné dveře a budete mít svůj vlastní balkon se dvěma židlemi a malým stolem. S výhledem na moře z postele a v noci můžete vidět hvězdy, letadla a rybářské lodě, které svítí v dálce.

V pokojích je malá chladnička, kam si můžete za příplatek pořídit nápoje. Pokoj je zcela soukromý. V tomto hotelu je 8 pokojů. K dispozici je malý warung (místní restaurace) provozovaný majitelem hotýlku a je neustále otevřený pro jednoduché snídaně, obědy a večeře. Za odlivu se můžete projít na další pláže přímo od hotelu. Za přílivu se někdy nedá koupat, pokud jsou velké vlny a musíte čekat na odlivu abyste došli na další pláž, nebo se vydat nahoru po schodech, kde budete mít skůtr abyste si dojeli jinam na pláž. 

Cena vily zahrnuje: přivítání českým delegátem, místní personál na místě, naše služby online po celou dobu vašeho pobytu, kdy vám radíme kam na pláž bez turistů, kam na další výlety po Bali, zajistíme automobil / motorku do vily, zajistíme výlety s českým řidičem, ve vile máte každodenní úklid, wifi

Za poplatek: český delegát po celou dobu vašeho pobytu, zařídíme výlety po okolí Bali, letenky po indonéských ostrovech, prodloužíme víza, naplánujeme celodenní výlety do chrámů, na Gili ostrovy, Nusa Penida či Nusa Lembongan, výlety lodí, doporučíme restaurace, bary a kluby, nákupní centra, gurmánské výlety, soukromé lekce jógy či surfové lekce s lokálem