Bungalov Green Rychlá komunikace +420 737 284 409


Cena od 3800,- za noc / vila

4 hosté

2 ložnice

1 koupelna


Internet
Klimatizace
Parkování na pozemku v ceně
Bezdrátový internet
Snídaně
Rodiny s dětmi vítány
Bazén
24hodin check-in

Bungalovy jsou se 2 nebo s jednou ložnicí a nachází se v komplexu dalších bungalovů. Pěšky máte 3 pláže, Bingin, Dreamland i jednu tajnou, kterou vám poradíme na místě. Chatky jsou v krásném Bali stylu. Máte tu možnost i snídaní, která je v ceně.
Nezávazně rezervovat vilu
chevron-right chevron-left

Více informací


Lokalita


Více informací


Chatka má 1 koupelnu, je vybavena klimatizací. Můžete po celý den využívat bazén, kde není chlorovaná voda, ale je čištěný eko ionizačním systémem. Snídaně se podávají od 7:30-11:30 v restauraci v areálu. Pokud budete cokoliv potřebovat, je tu neustále personál k dispozici. V okolí jsou surfové kavárny, spoty na surfing i večírkové lokace. Velmi krásná a klidná lokalita. V okolí můžete navštěvovat i jógové lekce.

Komplex se stará o zachování přírodního eko prostředí. Chtějí chránit životní prostředí minimalizací lidského dopadu a podporovat alternativní a ekologický způsob cestování. Proto se zaměřují na solární energii, systémy na úsporu vody, vodní hospodářství a nakládání s odpady a další ekologické postupy.

Cena vily zahrnuje: snídani, přivítání delegátem ve vile, 24 hodinový online servis, kdy vám radíme kam na pláže za odlivu, přílivu a předáváme cenné informace, které vám ušetří čas i peníze. WIFI, každodenní úklid,  čištění bazénu, parkování na pozemku, přistavíme vůz či skůtr….

Za poplatek: transfer z letiště, zajistíme automobil, motorku, zařídíme výlety po okolí Bali, výbavu pro miminka (postýlka, sedačka do auta…), letenky po indonéských ostrovech, naplánujeme celodenní výlety do chrámů, na Gili Island či Nusa Lembongan, výlety lodí, zařídíme hotely po celém Bali v případě dvoudenního výletu, doporučíme restaurace, bary a kluby, nákupní centra, gurmánské výlety, soukromé lekce jógy či surfové lekce s lokálem. Dále zajistíme zde v areálu hlídání dětí, masáže, romantickou večeři….