Hodnocení klientů

Spokojení klienti

Eugen F

Naprostá spokojenost, žádný problém, komunikace na facebooku i na místě s delegátem Honzou byla okamžitá, vše odpovídalo nabídce. Nejvíce se nám líbil výlet na Gili ostrovech. S manželkou jsme procestovali Karibik, Zanzibar i Dubaj a Bali nám přirostlo k srdci úžasnou kulturou, klidem a spoustou krásných míst na výlety. Můžu všem doporučit.

Michaela Štoudková

Minulý rok jsme se s pár přáteli spontánně rozhodli letět oslavit Nový rok na Bali. Stránky Bali Vily jsme zvolili díky skvělé nabídce cenově dostupných vil. Celý servis, včetně letenek, víz a zařízení vily byly nadstandartní. Na letišti nás čekal odvoz, na vile nás přivítala česká delegátka, která nám předala motorky, mapy a vše vysvětlila. Byla s námi v kontaktu celou dobu našeho pobytu. Když jsme se rozhodli pro výlet mimo Bali i do okolí, vše bylo přímo na čas skvěle zorganizované. Námi vybraná vila byla na útesu s výhledem na moře a celé Bali, v krásné zelené čtvrti, 5 minut od pláže. Za tuto cenu, jsme našli na internetu pouze pokoj v luxusním hotelu. Jelikož nás bylo 5, cenově to bylo velmi výhodné. Nejlepší dovolená.

Milan Horák

Využili jsme služeb Bali Vily letos v dubnu a byli jsme i s přáteli neskutečně mile překvapeni. Ubytování bylo v nádherné stylové vile s bazénem přesně podle naší objednávky. Nechali jsme si zorganizovat výlety na rýžova pole, do Ubudu, na Gili ostrovy atd… Vše bylo precizně a do detailu splněno přesně jak jsme si naplánovali. Můžeme všem Bali Vily doporučit!!! Sami si dovolenou za 2 roky opět zopakujeme.

Kristýna S

Pobyt úžasný, vila krásná, vse naprosto fungovalo a pokud se neco pokazilo, hned bylo opraveno a vyreseno, poloha vily idealni pro výlety na okolní pláže a do mesta, ocenili jsme, ze nejsme v hotelu u jedne pláže, ale ze si muzeme zajet kam chceme a vetsinu ostrova jsme si procestovali, odpočinkové dny jsme trávili na vile u bazenu. Tipy na výlety a technicke veci okolo vily nam ochotně poskytovala slečna Veronika, delegátka Jana s námi zase skvěle fungovala přímo na Bali a Eva nam to cele krasne zařídila. Byla to nejkrásnější dovolena, ktera vysla do posledního puntíku presne podle nasich představ. Doporučuji vsem a hned bych si to zopakovala.

Hana Hofrichtrová

www.pilatesbody.cz
Prelom rijna/listopadu 2015 jsem stravila diky Bali vily na naprosto uzasne dovolene! Diky Vasi super praci jsem si troufla cestovat se tremi dcerami, pritom te nejmensi bylo necelych 10.mesicu!Podle instrukci pres sms a FB jsem nasla kazdou plaz, temple, restauraci, trh, proste parada! Vami zarizene ubytovani ve vile, pujceni auta, privoz i odvoz z letiste, sluzby delegata…..luxusni!

Kontaktujte nás